Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Ditëlindja e Cineplexx

11 DHJETOR

Cineplexx po i bën 6 vjet, e ditëlindjen po e feston me të gjitha biletat për 2,00€, për të gjithë biletat 2D dhe 3D përfshirë dhe ulëset VIP.

Biletat në shitje edhe online përmes aplikaionit CineplexxKS.

Black Adam

Gati 5,000 vite pasi iu dhuruan fuqitë e plotfuqishme të perëndive egjiptiane - dhe u burgos po aq shpejt - Black Adami (Johnson) lirohet nga varri i tij tokësor, gati për të lëshuar formën e tij unike të drejtësisë në botën moderne.

Black Adam

Black Panther: Wakanda Forever

Kombi i Wakanda është përballur me fuqitë botërore që ndërhyjnë ndërsa vajtojnë humbjen e mbretit të tyre T'Challa.

Black Panther: Wakanda Forever

Lamborghini

Historia e jetës së Ferruccio Lamborghini, themeluesit të Lamborghini.

Lamborghini

Minions: The Rise of Gru

Historia e patreguar e ëndrrës së një dymbëdhjetë vjeçari për t'u bërë super-antegonisti më i madh në botë.

Minions: The Rise of Gru

Poker Face

Një miliarder organizon një lojë pokeri me miqtë e fëmijërisë, por mbrëmja merr një kthesë kur ai zbulon planin e tij për t'u hakmarrë për tradhtitë e tyre dhe për të luajtur, ata do të duhet të heqin dorë nga e vetmja gjë që kanë kaluar jetën e tyre duke u përpjekur të mbajnë. ..sekretet e tyre.

Poker Face

Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: ai ka djegur tetë nga nëntë jetët e tij. Ai nis një udhëtim epik për të gjetur legjendën e Dëshirës së Fundit dhe për të rikthyer nëntë jetët e tij.

Puss in Boots: The Last Wish

Sofia

Një vajzë e re serbe viziton Shqipërinë në kërkim të rrënjëve të një historie të vjetër për gjyshin e saj gjatë Luftës së 1941. Ajo bie në dashuri me një djalë shqiptar, duke filluar një marrëdhënie "të pamundur" midis dy kombeve të ndara nga lufta.

Sofia

Strange World

Clades legjendar janë një familje eksploruesish, dallimet e të cilëve kërcënojnë të rrëzojnë misionin e tyre më të fundit dhe më të rëndësishëm.

Strange World

The Big Wish

Salma është një jetime që e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës duke kërkuar të dhëna për prindërit e saj. Një ditë, ajo zbulon një libër të veçantë që është i mbushur me histori dhe niset në një aventurë me vëllezërit e saj kujdestarë për të gjetur prindërit e saj.

The Big Wish

The Menu

Një çift i ri udhëton në një ishull të largët për të darkuar në një restorant ekskluziv ku shefi i kuzhinës ka përgatitur një menu luksoze, me disa surpriza tronditëse.

The Menu

Violent Night

Kur një grup mercenarësh sulmojnë pasurinë e një familjeje të pasur, Santa Claus duhet të ndërhyjë për të shpëtuar ditën (dhe Krishtlindjet).

Violent Night